Speciální masážní technika

Maderoterapie je speciální masážní technika, která napomáhá odstraňování celulitidy. Zahrnuje řadu dynamických hmatů, které se provádí pomocí různých dřevěných pomůcek. Při této masáži, se dané místo prokrví a tím se urychlí látková výměna. Dochází také k jemné stimulaci lymfatického systému, čímž se uvolní nahromaděné toxiny. Tělo se zbaví nerovností v podkoží a tím se zmírní efekt ošklivé pomerančové kůže, celulitidy.

Doporučení

Maderoterapii doporučujeme kombinovat s LPG a Vacuslimem 48, díky kterému bude kůže ještě více prokrvená a terapie proto ještě více účinná. Zároveň je vhodné dodržovat doporučený stravovací režim, který zamezí zadržování vody v těle a přispívá k viditelnému zlepšení stavu pokožky. Ošetření doporučujeme provádět ze začátku každý den, případně ob den, dle citlivosti pokožky. První výsledky lze vidět již po 5 terapiích. Doporučujeme absolvovat alespoň 10 terapií

Proč Maderoterapie

Maderoterapie tvaruje postavu, redukuje objem a problémové partie. Odstraňuje celulitidu, aktivuje kolagen a elastin. Maderoterapie detoxikuje, posiluje imunitu, urychluje metabolismus a pomáhá rozproudit lymfatický systém a krevní oběh. Maderoterapie pomáhá s odvodněním a odbourává pocit těžkých nohou. Maderoterapie redukuje objem (postava) a pomáhá spalovat tuky.

Průběh Maderoterapie

Zkonzultujeme s Vámi, jakých výsledků chcete dosáhnout. Seznámíme vás s detaily zákroku. Provedeme ruční masáž, která umožní připravit pokožku a odstranit nahromaděné tuky. Aplikujeme éterické oleje na tělo. Následuje masáž dřevěnými válečky.

Kontraindikace

  • špatná srážlivost krve
  • křečové žíly
  • těhotenství
  • deformity kůže (exémy, nezahojené jizvy atd.)
  • infekční virová, bakteriální a onkologická onemocnění
  • je třeba hlásit alergii na skořici! – Použijeme jiný olej

 

Doporučené opakování

  • První výsledky jsou viditelné již po 5–6 procedurách, nicméně je to velmi individuální a závisí to na stupni celulitidy.
  • Doporučená kúra je nejméně 10 sezení.

Zeštíhlení Švarcová

Adresa: Polská 221, 541 01 Trutnov
Mobil: +420 606 660 431
Email: info@zestihlenisvarcova.cz